Kelimelik Solo 1.4.1 MOD APK ( Unlimited Money )

0/5 No votes

Report this app

Description

Kelimelik Solo APK MOD (Unlimited Money) Free Download for Android 

Kelimelik Solo 1.4.1 screenshots 1
Kelimelik Solo 1.4.1 screenshots 1

 

Hello, Friends, Are you searching for a good game Like Kelimelik Solo Here you can find lots of MOD games for fully free and secure way and it’s also an easy process to download from our website after download you will find an apk file that can be installed easily whenever you want

Some Information About the APP Kelimelik Solo latest version (Unlimited Everything)

 

Game Title : Kelimelik Solo
Rating / Vote : 13073
MOD Offered By : Respective Dev
Last Updated : 1 Day Ago
Installs : 500,000+
Category : APK
Requirement : Android 4.1+
App ID : com.he2apps.kelimeliksolo

 

How to install Kelimelik Solo MOD APK file?

 1. Install downloaded ( Kelimelik Solo ) MOD APK file
 2. Extract and copy folder “ com.he2apps.kelimeliksolo ” to “Android/Obb/”
 3. Start the app and enjoy
 4. All Done

Changelog/Update:

  • 100% Safe & Secure
  • Kelimelik Solo added new version for android
  • Modded link update also fix error
  • New mod Premium features added
  • New Mod Game Update
  • Bug Fixed
  • Fast Downloading
  • No Virus

Kelimelik Solo 15X15 bir tahta üzerinde, bilgisayara karşı oynanan ve internet bağlantısı gerektirmeyen bir kelime oyunudur. Oyunda sıra sizdeyken verilen harfler ile tahtadaki harfleri kullanarak tahta üzerinde anlamlı kelimeler oluşturmanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde farklı zorluk seviyelerini simgeleyen üç çeşit sanal karakter bulunmaktadır. Bu karakterler ile aynı anda beş oyuna kadar yeni oyun açabilir, kesintisiz olarak oyuna devam edebilirsiniz.

Kelimelik Solo oynarken yapacağınız bir hamleden alacağınız puan otomatik hesaplanarak gösterilmektedir. Bunun yanında bir hamlenin geçersiz olduğu da aynı şekilde otomatik olarak gösterilmektedir. Oyunumuzdaki Harf Tablosu özelliği ile de oyun esnasında hangi harften kaç tane kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kelimelik Solo oyunumuzda haftalık ve tüm zamanlar için en iyiler listesi gösterilmektedir. Bu listede sizin için otomatik olarak oluşturulan anonim bir isim ile yer alırsınız ve eğer isterseniz bu ismi bir kereliğine ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Daha sonraki değişimler için ise ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kelimelik Solo geliştirme ve idame masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın alım yaparak reklamları tamamen kapatabilirsiniz.

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü ‘nü referans almaktayız. Bu sözlüğe https://sozluk.gov.tr adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

Web: http://he2apps.com
Facebook: http://facebook.com/KelimelikSolo
Twitter: http://twitter.com/KelimelikSolo
E-posta: [email protected]

Kelimelik Solo oyunumuzu indiren ve giriş yapan tüm kullanıcılarımız “Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi” içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://kelimeliksolo.he2apps.com/kelimeliksolo_uyelik_sozlesmesi.html

He2 Apps:
– Deniz Aydınoğlu
– Neslihan Aydınoğlu

Arayüz Tasarım:
– Kemal Şanlı Kelimlik Solo 15X15 is a word game played against the computer on a board and does not require an internet connection. You have to create meaningful words on the board by using the letters given when you are in the game and the letters on the board.

There are three types of virtual characters that represent different levels of difficulty in the game. With these characters, you can open up to five new games at the same time and continue the game without interruption.

The score you will get from a move while playing the word Solo is automatically calculated and shown. In addition, it is also automatically shown that a move is invalid. With the Letter Table feature in our game, you can easily find out how many letters are left during the game.

Our Word Solo game shows a list of the best for the week and all time. You will be included in this list with an anonymous name automatically generated for you, and if you wish, you can change this name for free once. You have to pay for later changes.

Kelimelik Solo earns income from the advertisements in the game in order to cover the development and maintenance costs. We apologize for the inconvenience to you, our players, with the advertisements we broadcast.

If you want, you can turn off ads completely by making in-game purchases.

In our game, we take the Turkish Language Association Current Turkish Dictionary as a reference. You can access this dictionary at https://sozluk.gov.tr ​​and check our words.

You can follow us through the following channels to get current announcements about our games:

Web: http://he2apps.com
Facebook: http://facebook.com/KelimelikSolo
Twitter: http://twitter.com/KelimelikSolo
E-mail: [email protected]

All our users who download our Kelimelik Solo game and log in are deemed to have read, understood and accepted the provisions contained in the “Kelimlik Solo Membership and Use Agreement”. You can access the Kelimelik Solo Membership and Use Agreement document at the following address:
http://kelimeliksolo.he2apps.com/kelimeliksolo_uyelik_sozlesmesi.html

He2 Apps:
– Deniz Aydinoglu
– Neslihan Aydinoglu

Interface Design:
– Kemal Sanli * Bazı cihazlarda oluşan tahta büyüklüğü sorunları giderildi. Eğer tahta görünümünde sorun yaşıyorsanız, lütfen ayarlar kısmındaki “tahtanın tümünü göster” seçeneğini değiştirin.
* Yapay zeka mesajları güncellendi.
* Yeni indiren oyuncular için “oyun öğretmeni” eklendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.